Статистика відвідувань

Яндекс.Метрика

 

      В 1935 році було дві сільських ради Антонопільська і Попівська. Спочатку 1961року сільські ради об’єднали в одну Жовтневу, до якої відносились села: Жовтневе, Антонопіль, Уладівське, Яблуневе. В 1986 році   її перейменували в Уладівську сільську раду з адміністративним центром в селі Уладівське.

      На території ради розташована Уладово-Люлинецька дослідно- селекційна станція.

      Головою Уладівської територіальної громади є Лепетан Віктор Андрійович.

      На центральній садибі в селі Уладівське функціонує амбулаторія загальної практики сімейної медицини під керівництвом головного лікаря Антонюка Юрія Яковича. В штаті закладу 12 медичних працівників, які готові в кожну хвилину надати першу необхідну допомогу кожному жителю села. На території сільської ради в селі Антонопіль і Жовтневе функціонують фельдшерські пункти.

      Гордістю територіальної громади - є дитячий садок „Ромашка”, який відвідує біля 55 дітей. Дитячий садок повністю знаходиться на бюджетному фінансуванні Уладівської сільської ради.

      На центральні садибі в селі Уладівському функціонує ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій створені усі необхідні  умови для навчання та виховання дітей.

      На території сільської ради працює 2 клуби-бібліотеки, (село Жовтневе та Антонопіль), та будинок культури в селі Уладівське. Працівники культури беруть активну участь у районних святах. Заклади забезпечені музичними центрами.

      Також є місцева пожежна команда, яка повністю знаходиться на бюджетному фінансуванні Уладівської сільської ради.